учнівське самоврядування "БЕРЕГ"

Голова учнівського самоврядування-Сисак Анастасія Олександрівна

/Files/images/18.jpg

Мотовилець Анна -заступник голови учнівського самоврядування

Товариства "Шкільний дім",-Марисик Діана.

"Трудова стежина"-Криворучко Анна

"Лицарі"-Литвин Максим

"Дивосвіт"-Моргун Аліна

"Животоки"-Ісаєнко Богдана

"Спадкоємці"- Клименко Віктор

/Files/images/rhtlj.jpg

/Files/images/kjifls.jpg

/Files/images/4.jpg

/Files/images/5.jpg 6.jpg

Склад учнівського самоврядування

Сисак Анастасія –голова учнівського самоврядування

Мотовилець Анна -заступник голови учнівського самоврядування

Товариства

§ "Шкільний дім",- Марисик Діана.

§ "Трудова стежина"- Криворучко Анна

§ "Лицарі"-Литвин Максим

§ "Дивосвіт"-Моргун Аліна

§ "Животоки"-Ісаєнко Богдана

§ "Спадкоємці"- Клименко Віктор

Графік засідань учнівськогосамоврядування

1. "Шкільний дім" -понеділок;

2. "Трудова стежина"- -вівторок;

3. "Лицарі"--середа;

4. "Дивосвіт" -четвер

5. "Животоки"-п 'ятниця.

6. "Спадкоємці"- п 'ятниця.

Повноваженняшкільного парламенту

1. Приймати рішення з найважливіших питань шкільного життя.

2. Координувати роботу класів, доводити до відома класних колективів завдання роботи парламенту.

3. Піклування про молодших школярів.

4. Брати участь в організації допомоги з невстигаючими учнями.

5. Надавати допомогу одиноким людям похилого віку.

6. Організація позашкільної роботи, виховні заходи,конкурси, екскурсії.

7. Здійснення контролю за відвідування учнями уроків.

8. Контроль за чергуванням класів у школі.

9. Організація засідання парламенту.

10. Затвердження комісій парламенту.Обирання голів комісій.

11. Винесення на розгляд питань, які турбують учнівшколи.

Положення про Президента школи

1. Президент є головою учнівського колективу школи.

2. Президент обирається терміном на 2 роки.

3. Президентом школи може бути учень школи вікомвід 12 років, є активним учасником шкільного життя,відмінником у навчанні.

4. Президент є головою учнівського парламенту.

5. Президент школи:

• виносить питання на розгляд парламенту;

• має право внести зміни щодо покращення навчання і дозвілля учнів;

скликати чергові засідання учнівського парламенту;

• немає права передавати свої повноваження іншим особам;

• бере участь у роботі комітету по захисту прав дитини;

• координує діяльність парламентських комісій;

• має право вето на рішення парламентських комісій;

• має право вето на рішення парламенту

6. Повноваження президента припиняються в разі:

• відставки;

• неможливості виконання обов'язків за станом здоров'я;

• закінчення школи.

Права та обов'язкилідерів учнівського самоврядування

Голова (президент):

• стежить за виконанням статуту та законів навчального закладу;

• координує і контролює роботу органу учнівського самоврядування навчального закладу;

• координує роботу парламенту;

• захищає та відстоює інтереси членів свого колективу;

• реалізує свою передвиборчу програму;

• веде пленарні засідання і підписує їх протоколи;

• сприяє членам парламентських комісій у вирішенні проблемних питань, надає їм необхідну інформацію для діяльності;

• звітує про роботу парламенту перед своїми виборцями на загальних зборах;

• вирішує інші питання, доручені парламентом та іншими членами органу самоврядування;

• виступає посередником між батьківським і педагогічним колективами та колективом школи.

Секретар:

• веде протоколи всіх засідань;

• готує необхідні матеріали та проекти документів для розгляду на засіданні;

• веде банк необхідної для діяльності комісій парламенту інформації.

Напрямки роботи товариств:

Товариство "Шкільний дім": веде щоденний контроль за відвідуванням учнями занять, ведення журналу відвідування; попередження правопорушень в класі;проведення тематичних виховних годин спілкування, диспутів, лекцій;

попередження і регулювання взаємовідносин, конфліктів між вчителями та учнями, організація

та проведення лекцій із правової культури, брейн - рингів, круглихстолів «Чи знаєш ти Закон».

Товариство"Дивосвіт": керує проведенням культурно – масових справ,організацією шкільних і класних вечорів, свят народного та шкільного календаря, розподіляє між класами та учнями доручення по підготовці цих заходів;організовує оформлення школи та класних кімнат; несе відповідальність за утримання та підготовку програми художньої частини і програму дозвілля; організовує проведення загально шкільних свят, вечорів, дискотек, різних конкурсів, виставок.

Товариство "Лицарі": підвищення фізичного рівня розвитку та покращення здоров’я учнів школи;ведення роз’яснювальної роботи проти куріння, алкоголізму, наркоманії та пропаганда здорового способу життя; організація і проведення спортивних змагань;підготовка і проведення конкурсів; заохочення учнів до участі в цих заходах організовує проведення змагань, спортивних свят, туристичних походів, подорожей.

Товариство "Трудова стежина": випуск інформаційних вісників;оформлення інформаційних стендів, оголошень;оформлення урочистих подій, заходів;інформує учнів, батьків, вчителів про всі події, які відбуваються у школі різними засобами інформації, (газета, рекламні оголошення).

Товариство"Животоки"-з питань екології та краєзнавстваЗаохочувати дітей до вивчення історії свого краю, малої батьківщини, шанобливо ставитися до місць ушанування пам'яті людей та історичних подій. Сприяти результативній роботі відповідних комісій органів самоврядування дітей районів та міст області, навчальних закладів з питань озеленення приміщень та подвір'їв, вулиць, парків населених пунктів області. Організовувати та проводити різноманітні заходи (акції, свята та конкурси) на тему екології навколишнього сере­довища.

Товариство"Спадкоємці"- з питань толерантності та духовного розвиткуСприяти проведенню різноманітних заходів, спрямованих на духовне виховання, розкриття понять «екологія душі», «толерантність», «гармонія». Мотивувати дітей до ство­рення гармонійного внутрішнього світу. Організувати заходи, які допоможуть ширшому знайомс­тву з історією, культурою, традиціями країн та народнос­тей, представники яких навчаються у даному навчальному закладі.

Органи учнівського самоврядування

Органи колективу — органи з виборних або уповноважених осіб, яким члени колективу доручають спільно планувати громадські справи, розподіляти доручення між членами колективу, перевіряти їх виконання, координувати та об'єднувати роботу всіх первинних осередків.

Структура шкільного учнівського самоврядування не є стандартною.

Постійний орган учнівського колективу в багатьох школах — учнівський комітет, під керівництвом якого в системі самоврядування діють комісії з представників класів:

1) навчальна (облік відвідування; керівництво роботою навчальних кабінетів, гуртків, наукових товариств; організація огляду знань, підготовка та проведення олімпіад, конкурсів, предметних вечорів тощо);

2) трудова (обладнання майстерень та кабінетів, організація таборів праці та відпочинку, створення кабінетів профорієнтації, організація трудових справ та ін.);

3) господарська (організація самообслуговування, облік збереження майна, дрібний і поточний ремонт, упорядкування території);

4) дисципліни та порядку (організація та контроль за чергуванням, боротьба за дотримання учнями правил поведінки);

5) санітарна (виставлення оцінок за чистоту, піклування про зовнішній вигляд учнів, боротьба за дотримання санітарно-гігієнічних вимог тощо).

У школі можуть бути й інші органи самоврядування, що працюють під керівництвом відповідних комісій: рада з туризму, рада навчального кабінету, рада фізкультури.

Для ефективної діяльності учнівського самоврядування необхідні відповідні умови. По-перше, подолання формалізму в діяльності учнівського самоврядування і педагогічного керівництва ним. Воно має займатися конкретними справами, з його рішеннями повинен рахуватися і педагогічний колектив, і дирекція школи, і не вважати їх дитячими забавами. По-друге, залучення членів самоврядування до процесу оновлення змісту діяльності школи, до боротьби з негативними явищами у середовищі учнів. Вони повинні активно допомагати педагогам у використанні нових форм виховної роботи з учнями, національних традицій, включатися у виховну роботу із запобігання і подолання серед школярів куріння, вживання алкоголю і наркотиків. По-третє, надання самоврядуванню реальних прав і обов'язків. Слід чітко визначити, за які ділянки шкільного життя та діяльності відповідає учнівське самоврядування, які конкретні права та обов'язки має кожен його член. По-четверте, підбір до органів самоврядування найавторитетніших лідерів учнівського колективу. Члени учнівського самоврядування мають бути взірцем для вихованців у ставленні до своїх учнівських обов'язків. По-п'яте, прагнення до розширення цих органів. За таких умов зростає кількість вихованців, які підтримують вимоги педагогічного колективу, більшій кількості учнів прищеплюється смак до суспільне корисної діяльності, створюються можливості для уникнення перевантажень найактивніших учнів, у залучених до громадської роботи вихованців виявляються нові сторони їх особистості, які знайшли простір для свого розвитку. По-шосте, повага педагогів до самостійних рішень учнівського колективу і його органів, ненав'язування учням своєї волі у справах, які є компетенцією самоврядування. По-сьоме, кваліфікована, тактовна педагогічна допомога учнівському активу, навчання його складної справи управління. По-восьме, практикування в дитячому колективі зміни функцій керівника і підлеглого. Тривале перебування школяра на керівній посаді може призвести до формування у нього небажаних якостей (зверхності, зазнайства та ін.). Тому педагогічно доцільно, щоб у роботі органів учнівського самоврядування брало участь якомога більше учнів, щоб воно постійно оновлювалося. Це дасть змогу значній частині школярів набути організаторських навичок. По-дев'яте, систематичне звітування членів самоврядування перед колективом, що дає можливість здійснювати контроль за їх діяльністю, сприяє її поліпшенню, а також запобігає можливим зловживанням становищем у колективі.

Перед кожним класним керівником постає важливе завдання — сформувати надійний актив, який став би його помічником в усіх справах класу, виявив би належну активність у роботі, був би взірцем для інших у навчанні, праці й поведінці. Актив колективу — це передусім члени органів самоврядування (ядро активу), а також рядові члени колективу.

Кандидатури до дитячого самоврядування детально вивчають, підбирають тих, хто користується в учнів авторитетом, вимогливий до себе й до інших, принциповий в оцінці поведінки своєї і товаришів. Ураховують також імпульсивність, легку збудливість, які виявляються в учнів у формі неврівноваженості, невміння володіти собою. Такі активісти школи намагаються вирішити конфлікт або вплинути на товаришів не силою переконання, а криком, погрозами, що призводить до нових конфліктів, негативно позначається на авторитеті органів самоврядування. Члени активу повинні усвідомити, що вони не мають особливих прав і привілеїв, на них покладено додаткові обов'язки і, отже, їм виявлено довіру.

Хоч би які функції виконував активіст, його треба навчити самостійно мислити, аналізувати й оцінювати конкретну ситуацію з громадянських позицій, приймати розумне рішення. Тому під час обговорення конкретних питань допускаються дискусії, прислухаються до пропозицій активістів, довіряють членам самоврядування втілювати в життя не тільки свої поради, а й пропозиції активу.

Особливу увагу в роботі з активом звертають на вміння аналізувати поведінку і вчинки тих, хто часто порушує дисципліну і шкільний режим. Він повинен замислюватися над причинами їх пасивного ставлення до навчання і праці. Водночас наголошують, що завдання кожного активіста — допомагати таким учням, спираючись на їхні позитивні якості, залучати їх до громадського життя колективу.

Учитель повинен вміло використовувати і такий важливий орган учнівського самоврядування, як збори колективу класу. Раціональна їх організація — могутній чинник зміцнення учнівського колективу і важливий засіб виховання в учнів високих моральних якостей: почуття честі й обов'язку, сміливості та мужності, принциповості й відповідальності за свої вчинки, вміння самостійно аналізувати питання, підпорядковувати особисті інтереси суспільним, сказати правду у вічі та вислухати справедливу критику товариша.

Учнівські збори класу можуть стосуватися найрізніших аспектів життя колективу. Найчастіше їх присвячують питанням повсякденного життя: організації допомоги кому-небудь із школярів, обговоренню заходів щодо поліпшення успішності та зміцнення дисципліни, підготовці до культурно-масового заходу, випуску журналу, підсумкам навчальних занять за семестр або рік та ін. Особливо важливими є збори, присвячені хвилюючим питанням сучасності, визначним історичним подіям, досягненням у галузі державотворення, питанням морального виховання.

Звісно, в усіх випадках слід зважати на вік учнів, їх підготовленість і розвиток. Слід домагатися того, щоб питання, які розглядаються на зборах, були близькі, зрозумілі дітям, цікавили їх. Ідейність і цілеспрямованість зборів не повинні випадати з поля зору вчителя.

Періодичність проведення класних зборів залежить від конкретних умов роботи класу. В окремих випадках, особливо коли тільки знайомляться з класом, починають згуртовувати його, збори проводять частіше. Коли колектив зміцніє, налагодяться стосунки між класним і загально-шкільним колективом, класний керівник вивчить клас, такі збори збирають рідше. У зв'язку з непередбаченою подією в класі, яка потребує негайного обговорення, проводять термінові непланові збори.

Особливу увагу звертають на класні збори в 4—6 класах, коли учні тільки-но залучаються до нової форми суспільного життя. На цьому етапі доводиться зупинятися на дрібних, часто організаційних питаннях, вчити їх готувати збори, організовано вести їх, фіксувати прийняті рішення, стежити за їх виконанням. Усі ці питання, нерідко технічного характеру, мають вагоме виховне значення, бо привчають школярів серйозно ставитися до керівного органу учнівського колективу, поважати його рішення, дисципліновано поводитися під час його виконання.

Учням старших класів надається більше самостійності як у складанні порядку денного зборів, так і в їх проведенні. Завдання класного керівника — своєчасно помітити питання, що найбільше хвилюють учнів, допомогти ґрунтовніше підготуватися до їх обговорення на зборах, тактовно наполягати на правильному їх вирішенні.

Висока управлінська культура забезпечується передусім дотриманням членами учнівського самоврядування таких правил:

1. Сміливіше внось свої пропозиції задля прийняття колективного рішення.

2. Не бійся, що вносиш ідеї прості, з банку ідей виберемо золоті.

3. Ідею іншого не маєш права критикувати, покритикуєш — не буде ідей.

4. Думку викладай розважливо, якщо потрібно — повтори.

5. Часу не марнуй, пропозиції внось коротко і ясно.

6. Чітко втямиш — краще зробиш.

7. Погодився легко — не означає сприйняв глибоко.

8. Не думай, що ти в чомусь переважаєш друзів, і не смій задаватися.

9. Довіру треба розуміти так: усе перевіряється ділом, турботою і дружбою.

10. Перш ніж приймати рішення, навчись бездоганно його виконувати.

11. Будь-яке діло вінчає результат. Не соромно помилятися. Соромно не вміти і не бажати виправитися.

12. Зауваження приймаються, пропозиції виконуються.

13. Твори, фантазуй сміливіше — шукай шляхів виконання рішень.

14. Не відкладай на завтра вирішення питання, яке необхідно і можна вирішити сьогодні.

15. Прийняв рішення — виконуй! Доручив іншим — довіряй! Довіряючи — перевіряй! Перевіряючи — допомагай! Допомагаючи — не підміняй!

Співпраця керівництва школи з учнівським самоврядуванням передбачає: відмову від адміністративного характеру управління; в своїй основі — повагу до особистості школяра; особливу організацію діяльності, яка породжує у школярів потребу в самоврядуванні; конкретну методику залучення учнів до процесу творення; дружні, товариські, довірливі стосунки між педагогами й учнями; захищеність школярів від приниження, звинувачень, докорів, образ підозрою у нездатності або небажанні брати участь у діяльності; унеможливлення примусу до діяльності; впевненість у досягненні мети; створення інтелектуального тла колективу; колективний, спільний аналіз загальної роботи; звільнення від звички мовчати.

Розроблено також відповідні умови, які забезпечують ефективність діяльності учнівського самоврядування: аналіз діяльності учнівського самоврядування як його ланки і частини педагогічного процесу; визначення основних напрямів співпраці; доброзичлива вимогливість і піклування про учнів, педагогів; управління стосунками між педагогами й учнями; корекція діяльності педагогів, що співпрацюють з різними видами самоврядування; довіра до самоврядування; підтримка за будь-яку ціну ініціативи з боку самоврядування; стимулювання через схвалення й узгодження адміністративної дії (наказу) з органами самоврядування; недирективні бесіди з довіреними особами учнівського самоврядування; інформування самоврядування у школах про перспективи розвитку школи.

Нерідко в роботі з учнівським самоврядуванням припускаються таких типових помилок: дотримання традицій адміністративно-наказової педагогіки, відсутність бажання і вміння співпрацювати з учнівським самоврядуванням; ігнорування прав і обов'язків органів самоврядування, їх думки при розв'язанні найважливіших питань життя колективу школи; нерозуміння своїх функцій і функцій учнівського самоврядування; упереджене ставлення до членів учнівського самоврядування, відсутність терплячості й витримки у стосунках з членами учнівського самоврядування тощо.

В американських школах особливу увагу звертають на організацію способу життя учнів, який сприяв би їх моральному розвиткові. У багатьох школах діють спеціальні правила «Діти навчаються, як їм жити»:

«Якщо діти живуть в умовах постійної критики, вони навчаються засуджувати;

якщо діти живуть в умовах ворожнечі, вони навчаються насильства;

якщо дитину постійно висміювати, вона навчається зневажати себе;

якщо дітей постійно соромлять, вони навчаються відчувати постійну провину;

якщо діти живуть в умовах толерантності, вони навчаються терпимості;

якщо дітей підтримують, вони навчаються впевненості в собі;

якщо дітей хвалять, вони навчаються самоповаги;

якщо діти живуть в умовах справедливості, вони навчаються бути справедливими;

якщо діти живуть у безпеці, вони навчаються довіряти;

якщо діти живуть з визнанням, вони навчаються дружелюбності.

Вони навчаються знаходити любов до землі».

Учнівське самоврядування в школі та класі

Основною ланкою у становленні виховного колективу є учнівське самоврядування — самодіяльна організація дитячого життя в школі. Воно уособлює демократичну та самодіяльну атмосферу, захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню у них громадянськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором. Загалом учнівське самоврядування є незамінним помічником педагогів. У сучасній школі, яка самостійно формує органи самоврядування, воно представлене за одним із трьох варіантів:

1. Представницький варіант. До учнівського комітету входять старости всіх класів. Така структура дає змогу оперативно доводити до відома учнів, особливо у великій школі, рішення учнівського комітету, організувати будь-яку акцію, підбити підсумки.

2. Комунарський варіант. Передбачає при організації конкретної справи створення тимчасового штабу або ради із зацікавлених учнів. Члени ради вирішують (з участю вчителів), як залучити весь колектив школи чи групу класів до справи, дають доручення, організовують роботу (свята, спартакіади, олімпіади, масові подорожі тощо). Після їх завершення штаб (рада) самоліквідується, натомість виникає інша тимчасова структура для нової справи.

3. Комісійний варіант. Згідно з ним на загальних зборах чи конференції формується учнівський комітет у складі 9—15 осіб. Вони обирають зі свого складу голову, заступника, секретаря комітету, решта очолюють комісії, до яких добирають активістів класів. Такий склад комітету є сталим, але часто він буває заформалізованим або взагалі бездіяльним.

Вищим органом учнівського самоврядування в школі є загальні збори або учнівська конференція. Виконавчий орган (учнівський комітет, рада учнівського колективу, рада командирів (старост), парламент, учнівське представництво тощо) підзвітний загальним зборам. Учнівські збори відбуваються не менше двох разів на рік (у вересні — для визначення завдань на новий навчальний рік, у травні — для звіту виконавчого органу та його перевиборів). Напередодні проведення звітно-виборних зборів проводять з учнями дискусію, ділову гру з проблем учнівського самоврядування, структури учнівського самоврядування, основних напрямів та змісту роботи, прав і обов'язків членів виконавчого органу.

Кількість членів виконавчого органу учнівського самоврядування визначає учнівський колектив залежно від обсягу запланованої діяльності та кількості комісій. Кількість комісій залежить від специфіки напрямів діяльності школи, особливостей структури, досвіду і традицій, рівня теоретично-методологічної та практичної підготовленості педагогічного колективу до керівництва учнівським самоврядуванням.

Важливими умовами плідної діяльності учнівського самоврядування є: розуміння учнями й активом завдань, змісту і суті самоврядування; вміння самостійно планувати, організовувати роботу, координувати зусилля різних ланок самоврядування, постійно здійснювати самоконтроль; уміння враховувати, регулювати, аналізувати свою діяльність, об'єктивно її оцінювати; пошук ефективних форм і методів діяльності органів самоврядування, творче використання досвіду інших шкіл.

Комісії виконавчого органу спрямовують свою роботу на підвищення якості навчання, реалізацію вимог режиму школи, організацію позакласної виховної роботи, на розвиток ініціативи і творчої самодіяльності учнів, реалізацію їх прав і обов'язків. Члени комісії є відповідальними за певний напрям роботи класу. Виконавчий орган проводить засідання один раз на місяць, комісії — раз на два тижні. Свою роботу виконавчий орган планує на рік або півріччя орієнтовно за такими розділами:

1. Вступ (короткий аналіз роботи за попередній рік, завдання на новий).

2. Організаційна робота (визначення тематики загальношкільних конференцій, класних зборів, планування навчання активу з окремих питань, організація відкритості в роботі).

3. Засідання виконавчого органу учнівського самоврядування.

4. Робота комісій (секторів).

У плані роботи враховують обов'язкові справи, в організації яких участь виконавчого органу об'єктивно необхідна (День знань, робота з благоустрою пришкільної території, налагодження чергування у школі та класах, підготовка до проведення канікул тощо).

Під час організації масштабних та епізодичних справ можуть бути поєднані зусилля постійних органів самоврядування з тимчасовими (ради, ініціативні групи клубів, творчих об'єднань тощо).

Колективним органом самоврядування в класі є збори колективу класу — впливовий чинник зміцнення дисципліни учнів, виховання в них моральних якостей. На зборах класного колективу обговорюють актуальні, зрозумілі питання повсякденного життя (підготовка культурно-масового заходу, випуск журналу, підсумки навчання за чверть, семестр, рік та ін.), визначні історичні події, сучасні досягнення, моральні проблеми. Періодичність їх проведення залежить від конкретних умов діяльності класу.

Гласність, відкритість роботи органів самоврядування (всі учні знають, де, коли, які питання обговорюються, можуть брати в обговоренні участь, пропонувати нове, оригінальне, цікаве, впливати на життя колективу) сприяє поглибленню демократизму в шкільному житті. Розвиток учнівського самоврядування, участь в якому розвиває відповідальність за шкільні справи, допомагає набути організаторських навичок, сприяє духовному зростанню, розвитку організаторських здібностей дітей.

Демократизм в учнівському самоврядуванні залежить від позиції дорослих, зокрема керівництва школи. Розбіжності між адміністрацією та учнівським самоврядуванням виникають внаслідок неправильної організації педагогічного керівництва, коли немає взаємодії між педагогічним та учнівським колективами для досягнення мети.

Основними засобами вдосконалення педагогічної допомоги учнівському самоврядуванню є: забезпечення реальних прав та обов'язків органів самоврядування; підвищення довіри педагогів до рішень учнівського колективу, його органів самоврядування; кваліфікована, тактовна допомога; цілеспрямоване навчання учнів складній справі організації життя учнівського колективу, керівництва справами школи.

За кожною комісією педагогічна рада закріплює вчителів-консультантів, які постійно мають допомагати органам самоврядування, сприяти визначенню мети діяльності, плануванню роботи, вирішенню складних ситуацій, управлінських завдань.

Начало формы

План учнівського самоврядування

На 20221-2022н.р.

Місяць Зміст роботи
вересень Засідання: 1. 1Затвердження членів учнівського товариства. 2. 2Затвердження плану проведення засідань учнівського самоврядування на І семестр. 3. 3Визначення завдань щодо роботи товариств учнівського самоврядування на навчальний рік. 4. 4 Затвердження планів роботи товариств на новий навчальний рік. 5. 5Формування активів класу. 6. 6Планування та проведення заходів до місячника безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!» 7. 7Рейд «Живи, книго!». 8. 8Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах. Засідання: 1. 1Підготовка до святкування в школі Дня працівника освіти та Дня Самоврядування. 2. 2Рейд «Шкільне подвір’я ». 3. 3Проведення заходів до Міжнародного Дня миру. 4. 4Допомога учнівського самоврядування у проведені Тижня безпеки життєдіяльності. Засідання: 1. 5Визначення основних напрямів роботи, учнівського парламенту, яку планує проводити протягом навчального року. 2. 6Планування та проведення заходів до місячника правових знань «Твій вибір – твоя відповідальність!» 3. 7Випуск відеочеленджа «Дякуємо нашим учителям!». 4. 8Акція «Турбота» до Дня людей похилого віку.
Жовтень Засідання: 1. Козацькі забави до «Дня захисника України». 2. Виставка малюнків-коміксів «Мої права». 3. Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах.
листопад Засідання: 1. Аналіз стану відвідування школи учнями, схильними до правопорушень. Роль міністерства дисципліни і порядку у цій роботі. 2. Рейд-перевірка «Щоденник – наш помічник». 3. Результати проведення рейдів – перевірок. 4. Планування та проведення місячника здорового способу життя «Здоров’я – розкіш для людини, найбільша цінність у житті» . 5. Виставка малюнків «Ні, курінню!» 6. Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах. Засідання: 1. Рейд «Зовнішній вигляд». 2. Проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору. 3. Затвердження плану роботи органів самоврядування на грудень. 4. Проведення заходів до Дня Гідності та Свободи
грудень . Засідання: 1. Робота міністерства освіти з учнями, які мають початковий рівень знань та учнів, які нерегулярно виконують домашні завдання. 2. Контроль з боку міністерства дисципліни та порядку за зовнішнім виглядом учнів в школі. Організація рейдів – перевірок. Планування та проведення місячника національно-патріотичного виховання «Ми українці – нація прадавня!» 4. Підготовка та проведення заходів до Дня Збройних сил України. 5. Майстерня Діда Мороза «Поринь у казочку зимову»: 6.Проведення дня Св. Миколая 7.Участь у операціях «Годівничка», «Зимуючі птахи». 8.Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах. Засідання 1. Результати роботи парламенту за І півріччя, (підсумки роботи учнівської ради у повному її складі та окремо по міністерствах). 2. Організація проведення Новорічних свят «Новорічні пригоди у віртуальному житті». 3. Затвердження плану проведення зимових канікул, складеного з членами учкому спільно з класними колективами, педколективом школи. 4.Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на ІІ семестр.
січень II семестр Засідання: 1. Затвердження плану проведення засідання учнівського самоврядування на ІІ півріччя. 2. Участь у екологічній акції «Допоможемо зимуючим птахам» (виготовлення годівничок і підкормка птахів), акція « Пташиний дивосвіт». 3. Організація та проведення відеочеленджа «Україна колядує!». 4. Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах. Засідання: 1. Робота міністерство світи та дисципліни з учнями, які мають пропуски занять без поважних причин. 2. Участь у заходах до Дня Соборності: • Випуск фотоколажа «Єднаймося, ми – нація!», «День Соборності України». 3.Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на лютий. 3. Організація заходів до Дня Небесної сотні. Урочиста патріотична онлайн-лінійка «Все пам`ятає батьківська земля – і грім гармат, і визволення день».
лютий Засідання 1. Рейд-огляд «Твій зовнішній вигляд», «Відвідування та запізнення», «Навчання – твій обов`язок». 2. Засідання міністерств про стан культурно-масової роботи у школі, стан чергування по школі, планування заходів на лютий. 3. Участь у акції «Найкраща годівничка». 4. Організація заходів до Дня Святого Валентина. Засідання 1. Допомога у проведенні дня безпечного Інтернету «Разом для найкращого Інтернету”. 2. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на березень. Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах.
березень Засідання 1. Організація святкових заходів до Міжнародного жіночого 2. Організація та проведення Шевченківського тижня. 3. Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах. Засідання 1. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на квітень та весняні канікули.
квітень 1. Організація та проведення заходів до Всесвітнього дня здоров’я, до Тижня здорового способу життя та Тижня безпеки життєдіяльності дитини. 2. Проведення екологічного рейду «Шкільне подвір’я». 3. Челендж-виставка«Великодні таємниці – 2021», «Писанкове мереживо». 4. Участь у районних та Всеукраїнських конкурсах. Засідання 1. Організація та проведення заходів до Дня пам’яті, до Дня Чорнобиля «Гірчить Чорнобиль крізь роки». 2. Організація заходів до Дня Матері. 4. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на травень.
травень Засідання 1. Співпраця учкому з колективами класів та педколективом школи у виконанні планів та завдань, передбачених річним планом роботи школи. Результативність цієї роботи. 2. Участь активу школи у заходах присвячених Дню пам’яті та примирення: літературно- музичній композиції «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війни твоє життя, людино!», конкурсі пісні та строю « Хай буде мир на всій Землі». 3. Виставка-конкурс дитячої творчості до Дня Матері. 4. Участь у заходах присвячених Дню вишиванки та Дню Європи. Засідання 1. Розширене засідання учнівської ради «Підведення підсумків роботи учнівського самоврядування за навчальний рік». 2. Участь у святі «Срібний дзвоник кличе в літо». 5. Визначення завдань щодо роботи міністерств на наступний навчальний рік.
Кiлькiсть переглядiв: 2437

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.